Jaunumi

Iecavā nosvinēta Latvijas 100. dzimšanas diena!

 
05. decembris, 2018
 

Sagaidot Latvijas 100. gadadienu VSAC „Zemgale” filiāle „Iecava„ svētku nedēļu 12. novembrī iesāka ar rakstainu cimdu veidošanu dažādās tehnikās, 100 Latvijas karodziņu izgatavošu pašu rokām un erudīcijas spēli „Ko tu zini par Latviju?” uz kuru tika aicinātas komandas no visām VSAC „Zemgale” filiālēm.

 

Erudīcijas spēlē „Ko tu zini par Latviju?” VSAC “Zemgale” visu filiāļu komandu dalībniekiem bija iespēja parādīt savas zināšanas par Latvijas vēsturi, kultūru, dabu un sasniegumiem. Spēlē 1. vietu ieguva filiāles „Jelgava” komanda, 2. vietu - filiāles „Lielbērze” komanda, un dalīto 3. vietu ar vienādu punktu skaitu ieguva filiāļu „Ziedkalne”, „Ķīši” un „Iecava” komandas. Noslēgumā katra komanda veidoja savu apsveikumu un novēlējumu Latvijai.


Svētku nedēļas izskaņā filiālē „Iecava” visi kopā skatījāmies vienu no jaunākajām latviešu kino filmām „HOMO NOVUS” un visi kopā, pie svētku tortes ar brīnumsvecītēm, vēlējām: „Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!”


Savukārt Latvijas 101. gadu 20. novembrī iesākām ar svētku koncertu, ko mums sniedza kluba „Strazdumuiža” sieviešu vokālais ansamblis „Rudens roze” un jauniešu vokālais ansamblis „Pavasara brīnumputns”. Klausījāmies skanīgas dziesmas, atcerējāmies paveikto, dalījāmies ar klientiem atmiņās par aizvadītajiem valsts svētkiem: Marekam patika taisīt karodziņus, Tatjanai patika kā spēlē „Ko tu zini par Latviju?” viņa no kastaņiem veidoja Latvijas kontūru un vēl viņai bija pārsteigums par dzimšanas dienas torti ar brīnumsvecītēm, savukārt Ģirtam patika veidot cimdu rakstus un karodziņus.

 

Rakstu sagatavoja:
VSAC “Zemgale” filiāles “Iecava” Kultūras pasākumu organizatore Sanda Kanča