Jaunumi

Filiāle „Jelgava” "Veselības punkts" (kods: 0900-54501)

 
03. februāris, 2017
 

Atjaunots ārstniecības iestāžu reģistrā 2014.gada 7.jūlijā.

Veselības  punktu  vada Veselības aprūpes sektora vadītāja –vecākā medicīnas māsa G.Čaplinska. Veselības aprūpes pakalpojumus filiāles klientiem nodrošina garīgās veselības aprūpes māsas, medicīnas māsas, ārsti psihiatri un zobārsts.

Veselības punkts izvietots trīsstāvu ēkas otrajā stāvā. Klientiem, t.sk. personām ar funkcionāliem traucējumiem, ir nodrošināta vides pieejamība-ēkā ir ērta ieeja ar uzbrauktuvi. Klientu nokļūšanu  ēkas augstākos stāvos nodrošina lifts. Ēkas 2.stāvā ir ierīkotas arī atbilstošas sanitārās telpas (tualete, vannasistaba). 

Veselības punktā klientus konsultē ārsts – psihiatrs. Tiek nodrošinātas ģimenes ārsta konsultācijas un profilaktiskās apskates. Nepieciešamības gadījumā klientiem tiek nodrošinātas dermatologa, pulmonologa un citu speciālistu konsultācijas un izmeklējumi. Veselības punktā klienti saņem ārstniecības personu nozīmētos medikamentus un procedūras. Klienti, kuriem ir pārvietošanās grūtības, veselības aprūpes pakalpojumus un ārstnieciskās procedūras saņem istabiņā. 

Veselības punktā filiālē „Jelgava” ir ievērotas Latvijas būvnormatīvā LBN 208 – 08 „Publiskās ēkas un būves” publiskajām ēkām minētās vides pieejamības prasības.