Filiāle "Jelgava"

Nr. Vārds, Uzvārds Amats E-pasts Tālrunis
1 Gaismonis Žilinskis Filiāles vadītājs gaismonis.zilinskis@vsaczemgale.gov.lv 63049232, 29156677
2 Baiba Ozola Filiāles “Ķīši” vadītāja – filiāles “Jelgava” vadītāja p.i. baiba.ozola@vsaczemgale.gov.lv 63154943
3 Inga Fridberga Lietvedis inga.fridberga@vsaczemgale.gov.lv 63049203
4 Iveta Purne Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītāja iveta.purne@vsaczemgale.gov.lv 63049237; 25737206
5 Alla Grāvere Pusceļa mājas vadītāja - sociālā darbiniece alla.gravere@vsaczemgale.gov.lv 63049198; 29134077
6 Erita Roze Sociālā darbiniece erita.roze@vsaczemgale.gov.lv 63049237
7 Inta Soldatova Sociālā darbiniece inta.soldatova@vsaczemgale.gov.lv 63049206; 28383916
8 Guna Čaplinska Veselības aprūpes sektora vadītāja - vecākā medicīnas māsa guna.caplinska@vsaczemgale.gov.lv 63049206
9 Andis Skrabutens Saimniecības nodaļas vadītājs andis.skrabutens@vsaczemgale.gov.lv 63049203; 29183817
10 Aleksandrs Radzevičs Saimniecības pārzinis aleksandrs.radzevics@vsaczemgale.gov.lv 63049259
11 Jaroslavs Burluka Noliktavas pārzinis jaroslavs.burluka@vsaczemgale.gov.lv 63049259; 29210727
12 Gita Merca Noliktavas pārzine (pārtika) gita.merca@vsaczemgale.gov.lv 63049243