Filiāle "Jelgava"

Nr. Vārds, Uzvārds Amats E-pasts Tālrunis
1 Iveta Purne Filiāles "Jelgava" vadītāja iveta.purne@vsaczemgale.gov.lv 63049237; 25737206
2 Inga Fridberga Lietvedis inga.fridberga@vsaczemgale.gov.lv 63049203
3 Alla Grāvere Sociālā darbiniece (Pusceļa māja) alla.gravere@vsaczemgale.gov.lv 63049198; 29134077
4 Erita Roze Sociālā darbiniece erita.roze@vsaczemgale.gov.lv 63049237
5 Guna Čaplinska Veselības aprūpes sektora vadītāja – ārsta palīgs guna.caplinska@vsaczemgale.gov.lv 63049206
6 Aleksandrs Radzevičs Saimniecības pārzinis aleksandrs.radzevics@vsaczemgale.gov.lv 63049259
7 Jaroslavs Burluka Noliktavas pārzinis jaroslavs.burluka@vsaczemgale.gov.lv 63049259; 29210727
8 Gita Merca Noliktavas pārzine (pārtika) gita.merca@vsaczemgale.gov.lv 63049243
9 Iveta Arāja Vecākā medicīnas māsa Iveta.Borge@vsaczemgale.gov.lv 63049206