Filiāle "Jelgava"

Nr. Vārds, Uzvārds Amats E-pasts Tālrunis
1 Baiba Ozola Filiāles “Ķīši” vadītāja – filiāles “Jelgava” vadītāja p.i. baiba.ozola@vsaczemgale.gov.lv 63154943; 29108730
2 Inga Fridberga Lietvedis inga.fridberga@vsaczemgale.gov.lv 63049203
3 Iveta Purne Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītāja iveta.purne@vsaczemgale.gov.lv 63049237; 25737206
4 Alla Grāvere Sociālā darbiniece (Pusceļa māja) alla.gravere@vsaczemgale.gov.lv 63049198; 29134077
5 Erita Roze Sociālā darbiniece erita.roze@vsaczemgale.gov.lv 63049237
6 Guna Čaplinska Veselības aprūpes sektora vadītāja – ārsta palīgs guna.caplinska@vsaczemgale.gov.lv 63049206
7 Aleksandrs Radzevičs Saimniecības pārzinis aleksandrs.radzevics@vsaczemgale.gov.lv 63049259
8 Jaroslavs Burluka Noliktavas pārzinis jaroslavs.burluka@vsaczemgale.gov.lv 63049259; 29210727
9 Gita Merca Noliktavas pārzine (pārtika) gita.merca@vsaczemgale.gov.lv 63049243
10 Iveta Arāja Vecākā medicīnas māsa Iveta.Borge@vsaczemgale.gov.lv 63049206